Local Guadeloupe Time:


VÝCVIKOVÉ A VZDELÁVACÍ SURF CENTRUM ACSFSURFING

Asociace českého surfingu - ACSF založena 10.3. 2003. Surfing se stal díky Mezinárodní surfingové asociaci - ISA vodním olympijským sportem. Od roku 2008 se konají každý rok surfové závody ve francouzském Hossegor - QUIKSILVER Czech & Slovak Surfing Championship. Nejčastěji jsou používány surfy pro jízdu vestoje, shorboardy, longboardy, skimboardy, paddleboardy (SUP), nicméně někteří jezdí na kneeboardech (jízda na kolenou), na bodyboardech (jízda vleže), nebo na vlastních tělech (bodysurf). Podobné sporty jsou kitesurfing a windsurfing.


ASOCIACE

Asociace českého surfingu - ACSF


Mezinárodní surfingová asociace - ISA
VÝUKA FRANCOUZŠTINY A SURFINGU
Jazykové kurzy francouzštiny s výukou surfování při pobytovém zájezdu na karibském ostrově Guadeloupe.

Kouzelné a exotické prostředí Karibiku nabízí na ostrově Guadeloupe, francouzském zámořském departmentu, výukové kurzy francouzštiny spojené se surfováním na vlnách tyrkysového moře. Renomované jazykové kurzy jsou určeny pro studenty s různým stupněm znalostí, v trvání jednoho nebo více týdnů. Skupinová výuka začíná vždy začátkem týdne a trvá 5 dnů.


Typy výuky:

Standardní výuka založená na úrovni znalosti studenta, tempo a intenzita výuky se odvíjí od délky navštěvovaného kurzu a schopnostech studenta. Gramatika je integrována do výuky tak, aby byl student v co největší míře schopen využívat svoji slovní zásobu k dorozumívání. K tomu napomáhají vybraná témata běžného života a bezprostřední vnímání jazyka, výslovnost a intonace, ve francouzském prostředí. Tento druh výuky je vhodný pro studenty, kteří si vyberou kurz přesahující krátkodobou výuku jednoho týdne.

Intenzivní krátkodobé kurzy jsou v trvání 1 týdne až 14 dnů. Předpokládá se, že student pod odborným vedením rodilých francouzských učitelů chce využít v maximální míře své dřívěji nabyté znalosti francouzštiny, aby zvýšil svoji kapacitu porozumět hovorovému francouzskému jazyku a obohatil své schopnosti o správné a obratné vyjadřování.

Kombinované kurzy jsou určeny studentům, kteří vyžadují zvláštní podporu a vedení výuky, jakož i individuální přístup a diagnostiku svých znalostí, eventuálně mají zájem o následná doporučení dalšího progresivního postupu. Individuální vedení může proběhnout před vstupem do standardního nebo intenzivního kurzu nebo na závěr, kdy je třeba stanovit další orientaci a přípravu výuky v období po absolvování kurzu francouzštiny na Guadeloupe nebo při přípravě na zkoušky DELF.
PROUDLY SUPPORTED BY