Local Guadeloupe Time:


VÝLETY

PETITE TERRE

Nezapomenutelná plavba na báječném katamaránu v přátelské rodinné atmosféře, se zkušeným kapitánem a průvodcem. Vychutnáte si krásu ostrůvků Petite Terre, které jsou zahrnuty do chráněné vodní rezervace. Oběd - barbecue s grilovanými rybami se podává na pláži ve stínu velkého stanu pod kokosovými palmami. Ke zkoumání mořského dna v okolí ostrůvků má pro vás posádka katamaránu k dispozici masky, ploutve a šnorchly. Po oběde si můžete odpočinout, zaplavat, nebo prozkoumat lidmi nedotčený ostrůvek.

VÝLET S LAND ROVEREM - BASSE TERRE

Objevte Basse Terre, hornaté souostroví Guadeloupe s legendárním 4x4 Land Rover-Defenderem. Safaricaraibe, je průkopníkem pořádání Tour 4x4, již více než 15 let nabízí jednodenní výlety pro vás, kteří jste se rozhodli prozkoumat nedotčená místa Guadeloupe. Exotická výprava do bujného deštného pralesa, tropické vodopády a koupání na jedné z nejtypičtější karibské pláži. Terenním Land Roverem se dostaneme do centra plantáží-polí cukrové třtiny, navštívíme pitoreskní malou rybářskou vesničku. Poobědváme s místními obyvateli. Dostaneme se do míst, kde kolem nás budou jen lány banánovníků, seznámíme se s pěstováním ananasů, vykoupeme se v přírodních horkých pramenech jacuzzi, objevíme vodopád Carbet a sopku Soufriere. Výlet zakončíme gurmánským piknikem u moře, naproti ostrůvkům Les Saintes.


VÝLET S LAND ROVEREM - GRANDE TERRE

Úžasné putování s kontrasty mezi zeleně zvlněným pohořím a rovinami polí cukrové třtiny. Návšteva destilerie Damoiseau, objevení rozlehlého a civilizací nedotčeného mořského pobřeží. Útesy strmě padající do Atlantického oceanu na severní části ostrova. Koupání na pláži s korálovým pískem. Piknik při posezení v mořské laguně s ochutnávkou karibské speciality - Ti Punche.LES SAINTES

Zátoka Les Saintes je považována za jednu z nejkrásnějších zátok světa. Navštívíte starobylou tvrz Fort Napoleon s panoramatickým výhledem a typické Sain-toises domy v městečku Terre de Haut. Vykoupete se na nádherných písečných plážich, prohlédnete si zvláštní přírodní útvary zvané “Homole cukru“. Součástí výletu je i typický kreolský oběd.


MARIE GALANTE

Výlet na katamaránu nás zavede na krásné pláže s bělostným pískem, lemované tyrkysovým mořem. V průběhu plachtění nás posádka seznámí s mořským rybařením a bude podávat osvežující nápoje, možnost potápění, šnorchlování. Návštěva ostrova, prohlídka starého lihovaru s ochutnávkou místního rumu. Seznámení se s hradem Murat, botanickou zahradou, stále funkčním mlýnem Moulin Bezard. Oběd na pláži, odpočinek, koupání, open-bar k dispozici.


OSTRUVKY V KARIBIKU : CARET - FAJOU - BICHE - L'ILET AUX OISEAUX

Plavba bude probíhat přes zátoku Pointe-a-Pitre, dále přes přírodní kanál Riviere Salée mezi Guadeloupským souostrovím. Uvidíme bujnou vegetaci mangrovníků v lagunách Karibiku. Plavání a šnorchlováni za korálovým útesem ostrůvku Fajou. Odpočineme si na ostrůvku Caret. Oběd na ostrůvku Biche v původní rybářské chýši. Při zpáteční plavbě prohlídka ostrůvku Oiseaux. Oběd, nápoje, ploutve, masky a šnorchly jsou v ceně výletu.
Powered by Flash Gallery

aupair

PROUDLY SUPPORTED BY